Nasz zespół

lek. wet. Magdalena Jurczeniak
specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka wydziału medycyny weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu, w 2012 roku uzyskałam tytuł specjalisty chorób psów i kotów. W celu podniesienia kwalifikacji zawodowych uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach.

W codziennej praktyce zajmuje się głównie interną i diagnostyką. Zainteresowania zawodowe to głównie dermatologia i hematologia.

Największą wartość mają dla niej w pracy wiedza, doświadczenie i empatia.

 

lek. wet. Anna Baszak
chirurgia

   Konsekwentnie podążając za pasją w 2003r. ukończyła wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (wówczas Akademii Rolniczej), uzyskując tytuł lekarza weterynarii. Od 2006r. razem z Magdaleną Jurczeniak prowadzi Przychodnię Weterynaryjną “Na Polnym”.

   Obecnie zajmuje się chirurgią miękką. W związku z intensywnym rozwojem nauk weterynaryjnych od 2019r. odświeża swą wiedzę i umiejętności na specjalizacji z chirurgii zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach, sympozjach, szkoleniach czy warsztatach.

 

lek.wet. Agnieszka Tomaszewska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Od ukończenia studiów w 2015 r. stale pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach m.in. kurs USG małych zwierząt, diagnostyki laboratoryjnej psów i kotów oraz szkolenie z rozrodu psów i kotów. Interesuje się w szczególności chorobami endokrynologicznymi, dermatologią oraz diagnostyką laboratoryjną.

W wolnym czasie czyta książki, tańczy i podróżuje.

Poprzedni
Następny
Close Menu